Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan, etkileyici görünmesi istenen her türlü iç mekan için vazgeçilmez bir yapı elemanıdır. Avm, sinema ve büro gibi alanlarda kaliteli bir iç mekan tasarımı için asma tavan sistemleri tercih edilmektedir.

asma tavan modeli
asma tavan modeli 1

Çeşitli Asma Tavan Sistemleri: Metal, Taşyünü ve Karopan

Asma tavan modelleri etkileyici iç mekanlar kurgulayabilmek amacı ile çeşitli ışık, renk ve farklı formlar kullanılarak oluşturulabilir. Bu sistemlerin oluşturulmasında tasarımlar tamamen sizin veya iç mimarın hayal gücü ile sınırlıdır. Asma tavanlar kafanızda tasarladığınız özel alışveriş merkezi veya ofis tasarımını tamamlayan en önemli ögelerden birisidir.

Uygulamada uzman ve deneyimli bir ekip ile doğru sonuç alabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra tavanda çıkabilecek sorunlar başınızı ağrıtabilir, bu yüzden tecrübeli ve işinde uzman ekipler ile çalışmak asma tavan sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisidir.

AGT Yapı bütün tavan sistemleri montajında uzun yıllar deneyimi olan kendi ekipleri ile başarılı işlere imza atmaktadır.

Asma Tavan Yapımı ve Kullanım Alanları

Asma tavan yapımı neredeyse akla gelebilecek her türlü iç mekanda mümkün olabilmektedir. Çeşitli özelliklerdeki tavanlarımız çeşitli alanlarda uygun olabilir. AVM tavanları her zaman asma tavanlar ile yapılır. Avm iç mekanlar hem görsel açıdan hem de tavan bölümünde içerdiği karmaşık sistemlerin gizlenmesi açısından asma tavan olarak tercih edilir.

Ofislerde Tercih Edilen Tavan Sistemleri:

Ofis gibi çalışma alanlarında iyi bir iç mimari yakalamak amacı ile kullanılır. Ofis alanlarında kaliteli görünüm ve iyi bir aydınlatma hem işinizin düzeyini yansıtır hem de çalışanların daha performanslı çalışmasını sağlar. Metal ve taşyünü sistemlerimiz ofisler için en çok tercih edilen tavan sistemleridir.

Çeşitli Kamusal Alanlarda Tavan Sistemleri:

Bir diğer kullanım alanı ise sinemalardır. Sinemlalarda akustik açıdan iyi bir sonuç elde edebilmek için özel ses yalıtımlı ve yankı önleyici asma tavan sistemleri uygulamaktayız.

asma tavan profili1

Konferans salonu, oteller, davet salonları, hastaneler, üniversiteler, derslikler gibi bir çok alanda asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur.

Evlerin salonlarında, hollerde, çocuk odalarında ve tuvaletlere kadar her odada daha iyi bir iç mimari elde etmek için kullanılabilir. Çeşitli sanayi yapılarında ve spor salonlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Neden Asma Tavan Sistemleri?

Yapmakta olduğumuz çeşitli tavan sistemlerinin bir çok avantajı bulunmaktadır. Kaliteli iç mekan görünümü elde etmek için özel tavanlar ve bölme duvar sistemleri kombinasyonu kullanması kaçınılmazdır. Bir çok desenleri ve çeşidi olması gibi avantajları da vardır.

  • İç mimari tasarımları uygulanması için uygundur,
  • Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir,
  • Her türlü tavana uygulanabilir,
  • Gizlenmesi gereken tesisatları uygun şekilde kapatır,
  • Çeşitli malzemelerden alternatifleri mevcuttur.

Malzemeleri ve hesaplama için konusunda uzman ekiplerden destek almanızı öneriyoruz. Sistem için gerekli olan doğru malzeme ve doğru montaj işlemi yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asma Tavan Fiyatları Nedir?

Yapılacak olan alanın metrekaresine ve seçilen özel tavanın türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Asma tavan fiyatları için türüne göre fiyat alabilirsiniz. Teklif almak için lütfen bizi arayınız.

Büyük projeler için lütfen daha önceden çizilmiş olan taslağın çıktısını veya AutoCAD dosyasını bize iletiniz. Tam ölçüler ile daha doğru bir fiyatlandırma yapılabilmektedir.

Metal, alçıpan ve Kaporan olarak üç ana kategoride asma tavan AGT  Yapı ekiplerince ve dilediğiniz tasarıma uygun şekilde yapılabilmektedir.

Tavanlarda modern bir hava için görsel açıdan vazgeçilmezdir. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi için idealdir. Her türlü tavana uygulanabilir.

Avm, ofis, sinema, konferans salonları, üniversiteler ve oteller gibi bir çok alanda kullanımı mevcuttur.

Adana ve çevre illerde her ölçekte iş için montaj hizmetimiz mevcuttur. Adana dışında Türkiye geneli büyük ölçekli satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.