Hakkımızda

2014 yılında kurulan AGT Yapı Dekorasyon dünyada ve Türkiye’de dekorasyon ve tasarım alanında en yeni trendleri yakından takip ederek, Ar-Ge’ye büyük önem veren firma AGT (Adana Gergi Tavan) markası ile PVC Germe Tavan Sistemleri konusunda faaliyetlerine başlamıştır. Mekanlara kattığı estetiğin yanı sıra çevreci ve ekonomik olmasıyla da tercih sebebi haline gelen PVC Germe Tavan Sistemleri, kısa sürede büyük ilgi görerek yapıların vazgeçilmezi olmuştur.

Avrupa’dan ithal ettiği ürünleri AGT markası ile tüm Türkiye’ye sunan firma, her geçen gün portföyüne yeni markalar ekleyerek sektörün gözdesi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Yapı sektöründe firmamızın hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak kaynakları en verimli şekilde kullanarak sürekli büyüme ve gelişme ile birlikte rekabet edebilir ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Vizyonumuz

Sektöründe kısa sürede AGT markasını Türkiye genelinde aranan bir marka haline getirmektir. AGT Yapı Dekorasyon, orta vadede Avrupa ve Ortadoğu’da hizmet vermeyi amaç edinmektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak, taahhütlerimizi zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, üretim sırasında israfı ortadan kaldırarak yapılan işleri bir defada noksansız olarak en kısa zaman, en düşük maliyet, en iyi kalite anlayışı işe yapmak, kaliteyi her zaman garanti altına almak ve her aşamada sürekliliğini sağlayarak rekabet gücü yüksek aranılan ürünler sunmak, kaliteye tüm personelin destek ve katılımını sağlayarak sürekli gelişmeyi temin etmektir.