Taşyünü Asma Tavan Sistemleri

Taşyünü asma tavan, T24 taşıyıcı profil üzerine monte edilen karo taşyünü plakaların birleştirilmesi ile oluşur. En ekonomik asma tavan sistemlerimizden birisidir. Fiyat performans oranı nedeni ile bir çok iç mekanda tercih edilen bir asma tavan türüdür. Isı izolasyonu sağlar, yangına dayanıklıdır ve nem tutmaz. Akustik özellikleri oldukça iyidir. Beyaz renkli olan taşyünü tavan panelleri ofis gibi alanlarda aydınlatmaya da yardımcı olur. Daha ferah ve aydınlık iç mekanlar yaratmak için ideal ve ekonomik bir çözümdür.

Taşyünü Asma Tavan Özellikleri

ISOVER2.TIF

Taş yünü tavan plakaları içeriği; miktarındaki bazal taşı ihtivası %54, kimyasal materyaller %36 ve % 10 miktarında geri dönüşüme uğramış ham maddenin 3000C sıcaklıkta sıvı hale getirilmesinin ardından bu sıvının kalıplara alınarak basınca tabi tutulmasıyla üretilen bir malzemedir.

Kullanılan malzemelerin insan yaşamına ve doğaya zarar verici özellikleri bulunmamaktadır. Kanserojen nitelikteki asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler tüm panellerde uygulanmaktadır. Projelerimizde kullanılan ürünlerimizin TSE belgesi ve ISO9001 belgeleri mevcuttur.

Taşyünü tavan uygulamada uzman ve deneyimli bir ekip ile doğru sonuç alabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra tavanda çıkabilecek sorunların önüne geçmek için tecrübeli ve işinde uzman ekipler ile çalışmak asma tavan sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisidir. AGT Yapı asma tavan sistemleri montajında uzun yıllar deneyimi olan kendi ekipleri ile başarılı işlere imza atmaktadır.

Taşyünü Asma Tavan Çeşitleri
1. Düz panel
2. Sarkmalı panel

Neden Taşyünü Asma Tavan Sistemleri?

Yapmakta olduğumuz taşyünü asma tavan sistemlerinin bir çok avantajı bulunmaktadır. Kaliteli iç mekan görünümü elde etmek için asma tavan sistemleri ve bölme duvar sistemleri kombinasyonu kullanması kaçınılmazdır.

-Malzemenin öz nitelikleri dolayısı ile ses yalıtımı için uygundur,
-Yankıyı ve diğer katlara ses gitmesini önler,
-Ateşe dayanıklı muhtevası nedeni ile yangın esnasında tutuşmaz,
-Rutubete dayanıklıdır, nem tutmaz,
-Kolayca sökülüp geri takılabilir, tavan tesisatına kolay erişim sağlar,
-Beyaz rengi nedeni ile ışığı yansıtır,
-Taşyünü paneller istenilen renge boyanabilir,
-İç mimari tasarımları uygulanması için uygundur,
-Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir.

Taşyünü Asma Tavan Sistemleri
Taşyünü Asma Tavan Sistemleri 3
Taşyünü Asma Tavan Sistemleri 1

Sıkça Sorulan Sorular

Düz ve sarkmalı panel çeşitleri mevcuttur. Paneller beyaz renklidir. 60cm x 60cm ölçülerinde standart panellerdir.

Ofis gibi alanalarda tavanlarda modern bir hava katar. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi için idealdir. Asma tavanlar arasında en ekonomik olanıdır.

Yemekhane, ofis, koridor, konferans salonları, üniversiteler ve oteller gibi bir çok alanda kullanımı mevcuttur.

Adana ilçelerinde ve çevre illerde her ölçekte iş için montaj hizmetimiz mevcuttur. Adana dışında Türkiye geneli büyük ölçekli satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.